نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمایش کفش سیندرلا در کاخ نیاوران

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/07/16
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ به مناسبت روز جهانی و هفته ملی کودک، کفش سیندرلا، هدیه شرکت والت دیزنی به ایران، در کاخ اختصاصی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران به نمایش گذاشته شد. به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در این نمایشگاه همچنین مجموعه عروسک‌های داستان سیندرلا به همراه کتاب داستان سیندرلا که با امضای والت دیزنی به کاخ اختصاصی نیاوران هدیه شده اند در معرض دید قرار گرفته است. همچنین در کنار این عروسک‌ها، مجموعه‌ای از عروسک‌ها و اشیاء با موضوع کودک که متعلق به مخزن کاخ نیاوران و موزه کتابخانه سلطنتی نیاوران هستند جهت بازدید عموم کودکان و علاقه‌مندان به نمایش گذاشته شده است. علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا 22 مهرماه همه روزه از ساعت 9 تا 17 به کاخ اختصاصی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند.