نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سرقت 2‌ ميليون دلاري از موزه در روز روشن

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/07/16
سارقان در روز روشن به موزه معدنچيان در ايالت کاليفرنيا دستبرد زدند و طلا و جواهرات به نمايش درآمده در اين موزه را به سرقت بردند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ردينگ، در اين سرقت که روز گذشته صورت گرفت، جواهراتي به مبلغ 2 ميليون دلار به سرقت رفت اما زيورآلاتي از جنس طلا متعلق به دوره جنگ‌هاي داخلي امريکا دست‌نخورده باقي ماند. از نکات درخور توجه در اين سرقت به صدا درآمدن زنگ خطر موزه بود، اما سارقان پيش از رسيدن نيروي پليس فرار کردند و تاکنون هيچ اثري از آن‌ها به دست نيامده است. کارکنان و بازديدکنندگاني که در هنگام سرقت در موزه حضور داشتند، گفتند دست کم 2 سارق که کلاه بر سر داشتند، با کلنگ گروگان‌ها را تهديد و آن‌ها را در يک مکان محبوس کرده بودند. در اين موزه نزديک به 13 هزار شيء به نمايش درآمد که برخي از آن‌ها همچون جواهرات قديمي به سرقت رفته، از ارزش مادي فراواني برخوردارند. به گزارش ميراث آريا، پيش از اين نيز از يکي ديگر از موزه‌هاي منطقه سرقت شده بود که به گفته بازرسان با سرقت اخير مرتبط بوده است.