نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بزرگ‌ترین سفره‌ی هفت‌سین در بیستون پهن می‌شود

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1390/12/06
بزرگ‌ترین سفره‌ی هفت‌سین جهان امسال نیز مانند نوروز گذشته، در دامنه‌ی کوه بیستون پهن می‌شود. شهلا جواهری ـ مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه ـ در این‌باره توضیح داد: این سفره به طول 40 در 25 متر و به مساحت یک‌هزار مترمربع در محل ورودی مجموعه‌ی تاریخی و ثبت جهانی‌شده‌ی بیستون پهن می‌شود. او بیان کرد: در نوروز سال گذشته، پهن کردن این سفره‌ی هفت‌سین، گردشگران و مهمانان نوروزی بسیاری را جذب کرد. بنابراین تصمیم گرفتیم نوروز 91 نیز دوباره این سفره‌ی هفت‌سین بزرگ را پهن کنیم. مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه افزود: علاوه بر برپایی این سفره‌ی هفت‌سین بزرگ، چند سفره‌ی هفت‌سین دیگر نیز در محوطه‌های تاریخی ـ فرهنگی استان کرمانشاه پهن خواهند شد.