نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آذربایجان شرقی رتبه نخست موزه داری كشور را كسب كرد

تعداد بازدید : 217
تاریخ : 1390/11/15
به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta) -پیمان پیرفرشی روز چهارشنبه در تبریز، افزود: معیار انتخاب برترین موزه‌های استان‌ها بر اساس افتتاح تعداد موزه‌ها، همكاری در طرح‌های اجرایی، ساماندهی و مرمت اشیا، تعداد بازدیدكننده و ارتقا سطح حفاظت بوده است. وی گفت: براساس معیارهای گزینش در انتخاب برترین موزه‌های استان‌ها پس از آذربایجان شرقی، استان های اصفهان، مركزی، خراسان جنوبی و چهارمحال و بختیاری به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند. وی یادآور شد: در بازدیدهای دوره‌ای از موزه‌ های استان‌ ها سیستم‌های حفاظت الكترونیكی، ساماندهی اموال، كارگاه‌های مرمت و مسایل فنی مورد بررسی و ارزیابی كارشناسان قرار می‌گیرد. رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی نیز كسب رتبه نخست موزه داری در كشور را اقدامی مبارك و در خور شان این استان توصیف كرد و گفت: آذربایجان شرقی با ساخت دو موزه ملی و منطقه ای از 14 موزه منطقه ای در كشور پیشتاز سایر استان ها بوده است. تراب محمدی خاطرنشان كرد: ساخت موزه ملی فرش و موزه منطقه ای شمالغرب كشور مدتی پیش با بررسی ها و امكان سنجی های صورت گرفته در استان آغاز شد كه با پیشرفت فیزیكی قابل توجه در دهه فجر امسال شاهد بهره برداری از مخزن امن موزه منطقه ای به عنوان فاز اول این پروژه خواهیم بود. وی با اشاره به تعداد و كیفیت موزه های استان یادآور شد: آذربایجان شرقی جزو معدود استان های كشور است كه تقریبا تمام 19 شهرستان خود را به یك موزه مجهز كرده است. محمدی همچنین موزه های استان را با توجه به به دارا بودن ویژگی ها و اشیای منحصر بفرد نگهداری شده در آنها دارای جاذبه های فراوان گردشگران تاریخی و مردم شناسی عنوان كرد و گفت: در 9 ماهه سال 90 بیش از یك میلیون نفر از موزه های استان بازدید كردند. رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ابراز كرد: چندین هزار شی تاریخی موزه های استان در سیستمی با عنوان نرم افزار اموال منقول تاریخی یا جام در حال ثبت است كه امكان پژوهش و دسترسی را برای پژوهشگران و علاقه مندان تسهیل می كند. محمدی همچنین با اشاره به موزه آذربایجان به عنوان قدیمی ترین موزه استان و دومین موزه ملی كشور پس از تهران گفت: این موزه از زمان تاسیس تاكنون همواره پویایی خود را حفظ كرده است به طوری كه در آخرین همایش ثبت ملی آثار در جزیره قشم ساختمان آن به عنوان یك بنای قابل توجه با معماری ویژه در فهرست آثار ملی كشور به ثبت رسید. منبع خبر: خبرگزاري جمهوري اسلامي (irna)