نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پارک موضوعي انگري بردز در فنلاند افتتاح مي‌شود

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1391/07/13
دولت فنلاند به منظور جذب بيشتر گردشگر پارکي چندمنظوره با موضوع پرندگان خشمگين (انگري بردز) راه‌اندازي خواهد کرد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از يورو نيوز، اين پارک در هتل‌هاي زنجيره‌اي هاليدي کلاب و در 3 طرح گشايش خواهد يافت که نخستين مرحله آن در کريسمس خواهد بود. شعبه‌هاي ديگر اين پارک نيز تا اواخر ماه فوريه 2013 در مرکز سارسيلکا که در شمالي‌ترين نقطه فنلاند قرار دارد و همچنين در مسير هلسينکي و سنت پترزبورگ داير خواهد شد. به گفته مدير هتل‌هاي هاليدي کلاب، علت اصلي راه‌اندازي پارک‌هايي با موضوع انگري بردز، علاقه روزافزون مردم به اين بازي و روي آوردن اکثر کشورها همچون روسيه، سوئد، چين، ژاپن و اروپاي مرکزي به ساخت اين مجموعه تفريحي است. به گزارش ميراث آريا، اين شرکت در نظر دارد مجموعه‌هاي تفريحي مشابهي را نيز در انگلستان و چين داير کند.