نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

رونمايي از تمبر يادبود و سايت جامع گردشگري ايران

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/07/13
در مراسم اختتاميه هفته گردشگري و با حضور «محمدرضا رحيمي» معاون اول رئيس‌جمهور و «سيد حسن موسوي» معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در مراسمي از تمبر هفته گردشگري رونمايي شد. به گزارش ميراث آريا (chtn)، در اين مراسم که با حضور «کريس الف ورسون» مشاور ارشد و نماينده ويژه رئيس سازمان جهاني جهانگردي برگزار شد، از سايت جامع گردشگري ايران نيز که داراي 12 زبان زنده دنيا است نيز رونمايي شد. اين سايت به آدرس www.tourism.ir به 12 زبان زنده دنيا ظرفيت‌ها و جاذبه‌هاي استان‌هاي مختلف ايران را معرفي کرده است. خاطرنشان مي‌شود؛ در اين مراسم از مادر شهيد مصطفي احمدي روشن نيز در رابطه با رونمايي از اين سايت نيز دعوت به عمل آمد و چندي پيش نيز در دبيرستان شهيد احمدي روشن نيز زنگ گردشگري نواخته شد. /