نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف سرديس نرون در انگلستان

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/07/13
کشف قطعه‌اي از يک مجسمه تبرخورده مرمري در يکي از مناطق رومي‌نشين انگلستان، اميدهايي را در زمينه آشکار شدن سومين مجسمه امپراتور نرون به وجود آورد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از بي بي سي، تصويربرداري رايانه‌اي از سرديسي سنگي که بخش راست صورت و محدوده‌اي از قسمت تحتاني چهره‌ آن سالم بود، فرضيات جديدي را درباره چهره نوجواني امپراتور نرون براي محققان به وجود آورد. گونه‌هاي گرد و پر، لب‌هاي منحني، گوش‌هاي نيمه برآمده، موهاي گيس شده و چشم‌هاي بادامي‌شکل اين مجسمه جديد، به دليل شباهت‌هاي فراوان با نمونه‌هاي به نمايش درآمده‌ از مجسمه نرون در موزه‌هاي ايتاليا و پاريس، محققان را به کشف سومين مجسمه اين امپراتور سفاک رومي اميدوار کرد. توصيف چهره ظاهري نرون در برخي از متون تاريخي نشان‌دهنده خصوصيت باطني وي نيز هست؛ ‌قدي متوسط،‌ بدني پر از لک‌هاي بد بو، موهاي گندمگون و روشن، چهره‌اي معمولي و غيرجذاب،‌ چشماني آبي و ضعيف،‌ گردني کلفت، شکمي برآمده و پاهايي بسيار لاغر. به گفته دانشمندان، اين مجسمه سنگي که به احتمال فراوان بخشي از گونه چپ آن با ضربه تبر از بين رفته است، شباهت زيادي با نمونه‌هاي پيشين خود دارد و مي‌توان آن را سومين مجسمه نرون ناميد. به گزارش ميراث آريا، بر اساس متون تاريخي،‌ نرون در سال 60 ميلادي با شکست قبيله ايسني(Iceni) حکومت بريتانيا را در دست گرفت و در سال 64 ميلادي به منظور حفظ سلطنت خود پس از به آتش کشيدن شهر رم مخالفان خود همچون مادر،‌ پدرخوانده و همسر باردارش را کشت. وي در سال 68 ميلادي خودکشي کرد.