نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تاریخ عثمانیان در کتابخانه ملک

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/07/12
خبرگزاری میراث فرهنگی- گروه میراث فرهنگی- در ادامه طرح غنی سازی گنجینه کتابخانه و موزه ملی ملک، کتابی دیگر با عنوان " تاریخ عثمانیان" به مجموعه کتاب های انگلیسی کتابخانه ملک افزوده شد. مطالعات عثمانی شناسی، هنوز جایگاهی شایسته در ایران نیافته است، که شاید علت آن روابط نه چندان دوستانه میان عثمانیان و صفویان و رقابت این دو دولت در رهبری جهان اسلام که تا دوران قاجاریان هم ادامه داشت، باشد. این کتاب دو جلدی که در 1700 صفحه از سری انتشارات مرکز پژوهش تاریخ، هنر و فرهنگ اسلام در سال 2001 انتشار یافته به تاریخ تمدن و دانش عثمانیان می پردازد و پس از گذشت یک دهه از انتشار آن، هنوز از برجسته ترین آثار در حوزه مطالعات عثمانی شناسی است. این اثر توسط اکمل الدین احسان اوغلو، رئیس سازمان کنفرانس اسلامی، و بنیانگذار گروه تاریخ علم در دانشگاه استانبول تألیف شده. ترجمه انگلیسی این کتاب به تازگی برای مجموعه منابع انگلیسی کتابخانه و موزه ملی ملک تهیه شده و در اختیار علاقمندان قرار دارد