نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برزيل، برترين مقصد گردشگري در امريکاي لاتين

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/07/11
صنعت گردشگري برزيل با رشد 8 درصدي در سال 2012، اين کشور را در مقام نخست مقصدهاي گردشگري امريکاي لاتين قرار داد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از آر سي آي، بر اساس آمار شوراي بين‌المللي مسافرت و گردشگري، سهم گردشگري در درآمد ناخالص ملي برزيل در سال 2011 برابر با 79 ميليارد دلار بوده که اين آمار در سال جديد 8 درصد رشد داشته است. کارشناسان اعلام کردند آمار اعلام شده بدون در نظر گرفتن درآمدهاي بخش‌هايي است که رابطه‌اي غير مستقيم با گردشگري دارند، در غير اين صورت بايد سهم گردشگري در درآمد ناخالص ملي برزيل را 213 ميليارد دلار دانست. 7/7 ميليون نفر که 8 درصد از مجموع نيروي انساني برزيل را تشکيل مي‌دهند، به صورت مستقيم در صنعت گردشگري مشغول به فعاليت‌اند که در صورت رونق اين بخش مي‌توان شاهد افزايش آمار شاغلان در حوزه گردشگري بود. به گزارش ميراث آريا، ميزباني برزيل از 2 رويداد مهم ورزشي جهان در سال‌هاي 2014 و 2016 و ظرفيت بالايي از رقابت‌ها در جذب گردشگر، مقامات اين کشور را به سرمايه‌گذاري بيشتر در حوزه گردشگري متمايل کرده است.