نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راهکار فيليپين براي جذب 10 ميليون گردشگر

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/07/11
مقامات گردشگري فيليپين جذب 10 ميليون گردشگر تا سال 2016 را منوط به افزايش پنل‌هاي پروازي تا سقف 15 ميليون صندلي دانستند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از اي بي سي نيوز، کارشناسان گردشگري فيليپين معتقدند افزايش آمار ناوگان هوايي در بخش حمل و نقل مسافر به معناي آن نيست که تمام گردشگران از اين راه به فيليپين مسافرت کنند بلکه به معناي جلب توجه گردشگران براي مسافرت به اين کشور است. بر اساس آمار سازمان گردشگري فيليپين اين کشور تا پايان ماه جولاي ميزبان 2 و نيم ميليون گردشگر بوده است که در صورت تقويت ناوگان هوايي، مي‌توان به افزايش آمار گردشگران ورودي اميدوار بود. پيش‌بيني مي‌شود 4 ميليون و 600 هزار گردشگر تا پايان سال 2012 به فيليپين مسافرت کنند که اين ميزان در مقايسه با آمار سال 2011 بيش از 700 هزار نفر افزايش خواهد داشت. به گزارش ميراث آريا، علاوه بر افزايش ناوگان هوايي، برنامه‌هاي ديگري از جمله برگزاري همايش‌هاي متعدد، اجلاس‌هاي مختلف در حوزه گردشگري، تبليغ از طريق شبکه‌هاي مختلف و ماهواره‌اي در دستور مقامات فيليپين براي رونق صنعت گردشگري اين کشور قرار گرفته است.