نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

لوور، محبوب ترين موزه جهان

تعداد بازدید : 222
تاریخ : 1390/12/06
موزه لوور پاريس با جذب بيش از 8.8 ميليون بازديد کننده درسال همچنان محبوب‌ترين موزه جهان است. طبق آخرين آمارهاي منتشر شده موزه لوور با 5 درصد افزيش از نظر جذب بازديد کننده که برابر با 8.8 ميليون نفر درسال 2011 است، درصدر جدول رتبه بندي موزه هاي جهان قرار دارد. 54212-120545 طبق آخرين آمارهاي منتشر شده موزه لوور پاريس با 5 درصد افزيش از نظر جذب بازديد کننده که برابر با 8.8 ميليون نفر درسال 2011 است، درصدر جدول رتبه بندي موزه هاي جهان قرار دارد. اين موزه که تا سه سال پيش نيز هر سال 8.5 ميليون توريست را بخود جذب کرده طبق آمار اعلام شده از سوي مقامات رسمي ميراث فرهنگي فرانسه، امسال با 5 درصد رشد بيشتر، توجه توريست‌هاي امريکايي و همچنين توريست‌هاي جديد از اقتصادهاي نوظهور جهاني را بخود جلب کرد. بنا به همين گزارش اين جهش در تعداد بازديدکنندگان موزه احتمالا نشان از آن دارد که در شرايط رکود اقتصادي مردم براي فرار از واقعيت‌هاي زندگي روزانه به هنر پناه مي‌برند. طبق همين گزارش و به نقل از تحقيقات انجام شده بيش از نيمي از 20 موزه جهان که بيشترين تعداد بازديد‌کننده را دارند در شهر هاي پاريس، واشنگتن دي سي و نيويورک سيتي قرار دارند. "موزه اسميت سونيان" پس از موزه لوور پاريس محبوب‌ترين موزه در فهرست پر بازديد کننده‌ترين موزه‌هاي جهان است. سپس "موزه هوافضا"در واشنگتن دي سي است که در رديف بعدي قرار دارد و با جذب 8.3 ميليون بازديد کننده در سال 2010 اهميت جهاني ويژه‌اي يافته است. اين درحالي است که موزه ملي تاريخ طبيعي واشنگتن دي سي نيز موفق به جذب 6.8 ميليون بازديد‌کننده شده که در جايگاه بعدي است. طبق همين گزارش‌ها محبوبيت موزه اسميت سونيان عمدتا ناشي از دو امتياز ويژه است. نخست رايگان بودن بازديد، دوم موقعيت جغرافيايي آسان آن است که درست کنار مرکز ملي تجارت قرار گرفته که دسترسي به موزه را براي بازديد کنندگان بيشتري آسان کرده است. ديگر موزه هاي جهاني که دراين فهرست جاي دارند، شامل موزه بريتانيا، و موزه اورساي هستندکه در رديف‌هاي بعدي جاي گرفته‌اند. موزه ملي کره در سئول نيز تنها موزه از آسياست که دراين جدول جاي گرفته است. خبرگزاري ميراث فرهنگي