نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف اجساد 2هزار ساله در بزرگراه

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/07/11
اجسادي متعلق به قرن نخست ميلادي در حاشيه اتوباني ميان شهري در شهر ناتينگهام شاير انگلستان کشف شد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از رويترز، همزمان با بازسازي بخش‌هايي از اتوبان A453 در منطقه ناتينگهام شاير انگلستان به منظور عريض‌تر کردن آن، اجسادي کشف شد که قدمت آن‌ها به 1900 سال پيش مي‌رسيد. به گفته سخنگوي آژانس بزرگراه‌هاي انگلستان: در بررسي‌هاي صورت گرفته روي اسکلت‌ها مشخص شد که اجساد دفن شده در اين دو منطقه متعلق به اواخر عصر آهن بودند. وي با اشاره به خارج کردن اسکلت‌ها از منطقه عنوان کرد: اجساد کشف شده براي بررسي بيشتر به آزمايشگاه منتقل خواهند شد. سخنگوي آژانس بزرگراه‌ها افزود: هرچند فرضيه‌هايي مبني بر وجود قبرستان يا سکونتگاه در اين منطقه وجود دارد، اما هيچ خللي در ادامه پروژه تعريض بزرگراه وارد نيامده و پروژه بدون توقف ادامه پيدا خواهد کرد. به گزارش ميراث آريا، تاکنون آثار باستاني زيادي همزمان با انجام پروژه‌اي عمراني در شهرهاي مختلف انگليس کشف شده که در اکثر مواقع با توقف پروژه‌ها همراه بوده است از اينرو پيش‌بيني مي‌شود در صورت کشف آثاري بيشتر در اين منطقه، وقفه‌اي در عمليات راه‌سازي به وجود آيد.