نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جاذبه‌هاي چين براي گردشگران ارزان مي‌شود

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/07/10
در آستانه تعطيلات هفته طلايي چين، 94 درصد از جاذبه‌هاي تفريحي اين کشور با بهايي اندک يا به صورت رايگان گردشگران را پذيرا خواهند بود. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از چاينا ديلي، بر اين اساس نزديک به 80 درصد از مناطق گردشگري چين به صورت ميانگين 40 درصد ارزان مي‌شوند و گردشگران مي‌توانند از يک چهارم از جاذبه‌هاي اين کشور نيز به صورت رايگان استفاده کنند. کميسيون اصلاحات و توسعه گردشگري چين نيز در بيانيه‌اي اعلام کرد در روزهاي تعطيل که مصادف با روز ملي و جشنواره اواسط پاييز اين کشور خواهد بود 14 منطقه تفريحي پربازديد چين به صورت تقريبي ارزان خواهند شد تا گردشگران با مشکلات کمتري مواجه شوند. پيش‌بيني مي‌شود راهکار جديد دولت چين در ارزان و رايگان کردن جاذبه‌هاي توريستي، نقش بسزايي در بالا رفتن آمار بازديد از اين فضاهاي گردشگري داشته باشد. به گزارش ميراث آريا، آکادمي گردشگري چين تخمين مي‌زند 362 ميليون سفر از 30 سپتامبر تا 7 اکتبر که هفته تعطيلات طلايي چين محسوب مي‌شود، ثبت شود.