نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف چشمه‌هاي غسل تعميد 1500‌ساله در بلغارستان

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/07/10
چشمه‌هاي متعلق به 1500 سال پيش که به منظور انجام مراسم غسل تعميد مورد استفاده قرار مي‌گرفت، در بلغارستان کشف شد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از سوفيا گلوب، اين کشف که يکي از معدود آثار کشف شده مربوط به اوايل دوره مسيحيت در بلغارستان محسوب مي‌شود، در منطقه «وارنا» شناسايي شده و متعلق به قرون پنجم تا ششم ميلادي است. در اين کاوش همچنين بقايايي از يک ساختمان باستاني کشف شد که به گفته باستان‌شناسان متعلق به يکي از کشيش‌هاي محلي اين منطقه بوده است. در کنار اين خانه نيز چشمه‌اي که محل ذخيره آب مقدس بود به همراه يک حمام و اتاقي سراميکي يافت شد. باستان‌شناسان اعلام کردند در اين کاوش 3 چشمه متعلق به مراسم غسل تعميد کشف شد که يکي درون صومعه و دو چشمه ديگر در فواصلي چند متري و بالاي يکديگر قرار داشتند. اين چشمه‌هاي مذهبي دوران مسيحيت در منطقه‌اي يافت شدند که براي کشف مناطق مذهبي پيش از ميلاد مسيح مورد کاوش و حفاري قرار گرفته بود. به گزارش ميراث آريا، محققان معتقدند آنچه در اين مکان يافت شده توجه دوباره‌اي را به معماري دوران نخست مسيحيت در بلغارستان و کل امپراتوري بيزانس معطوف خواهد ساخت.