نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ممنوعیت ورود به نپال برای شهروندان عراق و افغانستان

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/07/09
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ مقامات کاتماندو با ارائه فهرست سیاه، شامل نام یازده کشور عمدتا افریقایی اعلام کردند که به منظور مبارزه با فعالیت‌های غیرقانونی و استفاده مجرمان از نپال به عنوان یک کشور میانجی، از این پس صدور ویزای گردشگری برای شهروندان این 11 کشور ممنوع است. به گزارش اداره مهاجرت نپال این فهرست سیاه شامل کشورهای نیجریه، غنا، زیمبابوه، سوازیلند، کامرون، سومالی، لیبریا، اتیوپی ،عراق و افغانستان است. طبق همین گزارش متقاضیان ویزای گردشگری از این کشورها، عمدتا از نپال به عنوان کشوری ترانزیت برای فعالیت‌های مجرمانه، تجارت غیر قانونی کالا و همچنین نقل و انتقال موارد مخدر و یا تجارت انسان استفاده کرده‌اند. مقامات اداره مهاجرت و وزارت خارجه نپال یادآور شدند که منبع اصلی درآمد گردشگری نپال گردشگران چینی، امریکایی و کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند و از این رو صدور ویزا برای شهروندان این کشورها، در اولویت ارائه تسهیلات گردشگری نپال قرار دارد. "سوارش آدیکاری" مدیر کل اداره مهاجرت نپال درباره دلایل اتخاذ این سیاست گفت:«پیش از این طرح صدور ویزای 90 روزه برای همه کشورها با هدف ارتقای گردشگری در نپال آغاز شده بود اما با توجه به بروز برخی موارد نگران کننده از جرایمی خطرناک که نپال را مبدل به یک مرکز ترانزیت برای فعالیت‌های غیر قانونی و مجرمانه کرده‌اند، سبب شد که در این زمینه تجدید نظر کنیم و صدور ویزا برای شهروندان 11 کشور که بیش از همه در این فعالیت‌های مجرمانه شرکت داشته‌اند، ممنوع شود.» وی یا دآور شد که به جز 11 کشور نامبرده، گردشگران از دیگر کشورهای جهان همچنان می‌توانند از تسهیلات ویزای 90 روزه و یا 30 روزه برای دیدار از نپال استفاده کنند. کشورهای چین، امریکا و کشورهای اروپایی که بیشترین تعداد گردشگر را به نپال می‌فرستند، در اولویت تسهیلات توریستی این کشور قرار دارند.