نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برپایی نمایشگاه عکس اوکراین در قرن 19 میلادی در کاخ گلستان

به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta)- این نمایشگاه که شامل عکس‌هایی از «ژان رائول» عکاس روسی قرن 19 میلادی است، به مدت یک هفته در کاخ موزه گلستان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. سفیر جمهوری اوکراین در ایران در این مراسم با ابراز خرسندی از حضور در کاخ موزه گلستان گفت: ایران از فرهنگی غنی و میراثی کهن برخوردار است. سامار سکی افزود: جمهوری اوکراین تمایل زیادی برای برقراری روابط فرهنگی و دیپلماتیک با کشور بزرگی به نام ایران دارد. وی یادآور شد: اگرچه این نمایشگاه در فضایی کوچک برگزار می‌شود اما روابط ایران و جمهوری اوکراین بسیار گسترده و مستحکم است. این نمایشگاه که به مناسبت برقراری بیستمین سال روابط دیپلماتیک ایران و اوکراین برگزار شده است به مدت یک هفته ادامه دارد. در مراسم آغاز به کار این نمایشگاه سفیران کشورهای گرجستان، بلژیک، دانمارک و اسلواکی نیز حضور داشتند. منبع خبر: خبرگزاري فارس (farsnews)