نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف کباب 2‌هزار ساله در مقبره چيني

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/07/09
باستان‌شناسان در کاوش‌هاي خود در مقبره‌اي باستاني در شمال غرب چين تکه‌اي از گوشت کباب شده با قدمت 2هزار سال را کشف کردند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از چايناديلي، کاوش‌هاي باستان‌شناسان در مقبره‌اي در استان شانکسي به کشف ماده‌اي سياه‌رنگ انجاميد که به گفته آن‌ها قطعه‌اي از گوشت کباب شده گاو با قدمت 2هزار سال بود. باستان‌شناسان عنوان کردند، اين گوشت کباب شده که تقريبا تمام قسمت‌هاي آن ذغال شده است يکي از نخستين نمونه‌هاي کباب در چين به شمار مي‌رود. اين تکه گوشت حدود 2 سال پيش در کاوش‌هاي باستان‌شناسان از مقبره‌اي متعلق به دوره جنگ ايالت‌ها کشف شده بود اما نتايج به دست آمده از آن به‌تازگي منتشر شد. به گزارش ميراث آريا، گوشت کباب شده جمع نشده بود که نشان مي‌دهد گوشت پيش از کباب شدن، خشک شده بود.