نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

افتتاح 2 موزه تخصصي در مجموعه فرهنگي نياوران همزمان با هفته گردشگري

«مجيد ابوالفتحي» مشاور رئيس‌ سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و مديرعامل کانون جهانگردي و اتومبيلراني از افتتاح دو موزه تخصصي خودروهاي سلطنتي و بافته ها و پارچه هاي سلطنتي در هفته گردشگري خبر داد. مديرعامل کانون جهانگردي و اتومبيلراني در حاشيه بازديد از نمايشگاه دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي به ميراث آريا(chtn) گفت: اين نمايشگاه که به مناسبت هفته گردشگري در مجموعه فرهنگي و تاريخي نياوران به عنوان يکي از مهمترين اماکن گردشگري تهران برگزار شده، هر روز از ساعت 9 تا 19 پذيراي بازديدکنندگان است. ابوالفتحي استقبال چشمگير مردم از اين نمايشگاه را مورد اشاره قرار داد و افزود: بسته‌هاي سفرو مسيرهاي جديد گردشگري با هدف آشنايي گردشگران با تورها، هدفمندسازي و ارزان‌سازي سفرها ارائه مي‌شود. مديرعامل کانون جهانگردي و اتومبيلراني خاطرنشان کرد: مجموعه فرهنگي و تاريخي نياوران همزمان با هفته گردشگري با 50 درصد تخفيف ميزبان علاقمندان و بازديدکنندگان است. به گزارش ميراث آريا، معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي کشور و مديرعامل کانون جهانگردي و اتومبيلراني غرفه‌هاي اين نمايشگاه بازديد و با مسوولان حاضر در غرفه‌ها گفت‌وگو کردند.