نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نخستين نمايشگاه لوازم، تجهيزات و خدمات طبيعت گردي افتتاح شد

نخستين نمايشگاه لوازم، تجهيزات و خدمات طبيعت گردي عصر امروز (6 مهرماه) همزمان با روز جهاني جهانگردي و آغاز هفته گردشگري در پارک پرديسان افتتاح شد. مديرکل طبيعت‌گردي کشور در حاشيه مراسم افتتاحيه نخستين نمايشگاه لوازم، تجهيزات و خدمات طبيعت گردي به ميراث‌آريا(chtn) گفت: در اين نمايشگاه 23 غرفه در زميني به وسعت 700 متر مربع برپا شده است. «محمدعلي فياضي» با بيان اين‌که نمايشگاه مذکور تا 12 مهرماه برپا و ميزبان بازديدکنندگان و طبيعت‌گردان خواهد بود، افزود: از جمله شرکت‌کنندگان در اين نمايشگاه مي‌توان به موسسات تخصصي طبيعت‌گردي، دفاتر خدمات مسافرتي، انجمن‌ها و انتشارات اشاره کرد. وي خاطرنشان کرد: نخستين نمايشگاه لوازم، تجهيزات و خدمات طبيعت گردي با همکاري سازمان محيط زيست، دانشگاه تهران، وزارت ورزش، کانون جهانگردي و اتومبيلراني و ستاد مديريت بحران شهرداري برگزار شده است. مديرکل طبيعت‌گردي کشور برگزاري همايش و نمايشگاه جانبي معرفي جاذبه‌هاي روستاهاي هدف گردشگري کشور در روز دهم مهرماه مورد اشاره قرار داد و گفت: در حاشيه اين نمايشگاه و همايش، وزارتخانه‌هاي راه و شهرسازي کشور، دفتر مناطق محروم رياست‌ جمهوري و سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري تفاهم‌نامه‌ مشترکي را به منظور ايجاد زيرساخت‌‌هاي لازم براي 120 روستاي هدف گردشگري به امضا مي‌رسانند. مدير کل طبيعت گردي کشور در جريان افتتاح اين نمايشگاه از غرفه هاي باشگاه گردشگري ايرانيان، انجمن فرهنگي معلولان ايران، باشگاه ورزشهاي ماجراجويانه، آواي طبيعت پايدار، طبيعت گردي آفتاب کلوت،انجمن گردشگري حافظان طبيعت کويري يزد و باشگاه قايق راني زاينده رود بازديد و با مسئولان حاضر در غرفه ها نيز گفت و گو کرد.