نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

شبکه گردشگري بزودي با سيزده ماموريت کار خود را رسما آغاز مي‏کند

رييس سازمان صدا وسيما در جمع خبرنگاران رسانه‏هاي عمومي گفت: در خصوص شبکه گردشگري صحبت‌هاي مشترک با معاون رئيس جمهور انجام گرفته است . به گزارش ميراث آريا(chtn)، «عزت الله ضرغامي»، افزود : هفته قبل جلسه مشترک ديگري نيز بين مديران رسانه ملي و ميراث فرهنگي از جمله سيد حسن موسوي معاون ميراث فرهنگي, صنايع دستي و گردشگري رييس جمهور و مديران در دفتر من تشکيل شد و قرار است جلسه مشترک ديگري نيز با حضور کارشناسان دو طرف تشکيل شود تا راجع به اين شبکه گفت‌وگوي بيشتري صورت پذيرد. وي گفت: با اين هدف و با توجه به قابليت هاي شبکه "شما" ، صدا و سيما طرحي را ارائه کرده است تا اين شبکه به عنوان شبکه گردشگري معرفي شود و بخش عمده‌اي از محتويات آن به موضوع گردشگري بپردازد. «ضرغامي» تاکيد کرد: در اين رابطه به 13 محور رسيديم، از جمله معرفي آثار تاريخي، طبيعت، مستند و ... که فکر مي‌کنم در آينده نزديک که چارچوب کارها به خوبي مشخص شود، به طور رسمي آغاز به کار شبکه اعلام شود و با همکاري مشترک و اشتراک امکانات اين بحث را جدي‌تر پي‌گيري کنيم.