نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ميزباني کاخ نياوران از نمايشگاه دفاتر خدمات مسافرتي، هوايي و اقامتي

به مناسبت روز جهاني جهانگردي و هفته گردشگري، نمايشگاهي از دفاتر خدمات مسافرتي، هوايي و اقامتي از تاريخ 6 تا 12 مهر در مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران برگزار مي‌شود. اين نمايشگاه با برپايي 86 غرفه از 31 استان کشور به اطلاع‌رساني در زمينه خدمات گردشگري در کشور مي‌پردازد. دفاتر خدمات مسافرتي با ارائه تورهاي گردشگري به مخاطبان، هتل‌ها با ارائه خدماتي که به مشتريان عرضه مي‌کنند و تخفيف‌هايي که ارائه مي‌دهند، انتشارات بخش گردشگري، رسانه‌هاي گردشگري، گردشگري مجازي و اصحاب رسانه از جمله غرفه‌هايي هستند که در اين نمايشگاه برپا شده و اقدام به اطلاع‌رساني به مخاطبان مي‌کنند. نمايشگاه دفاتر خدمات مسافرتي، هوايي و اقامتي به همت معاونت گردشگري سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري و همکاري مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران و با هدف گراميداشت روز جهاني جهانگردي و هفته گردشگري و اطلاع‌رساني هرچه بيشتر به علاقه‌مندان اين حوزه برگزار مي‌شود. علاقمندان براي شرکت در اين نمايشگاه و اطلاع از خدمات گردشگري در سطح کشور مي‌توانند از تاريخ 6 تا 12 مهر از ساعت 9 تا 18 به مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران واقع در ميدان شهيد باهنر (نياوران) مراجعه کنند.