نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

حافظ بی‌خانه شد+عکس

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/07/06
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه میراث فرهنگی ـ سریال تخریب خانه‌های تاریخی تهران تمامی ندارد. این بار نوبت خیابان تقاطع حافظ و جمهوری بود که برای همیشه با خاک یکسان شد. این بنای ارزشمند، به نام خانه تقاطع حافظ و جمهوری به شماره 25374 در فهرست آثار ملی در سال 87 ثبت شد. شنیده‌ها حاکی از این است که خانه به یک سرهنگ تعلق داشته اما اطلاعات بیشتری در مورد نام و سمت این فرد به دست نیامده‌است. این تنها تصاویر برجای مانده از خانه تاریخی تقاطع حافظ و جمهوری است. خانه‌ای بزرگ و ارزشمند که در فهرست میراث ملی جای گرفته بود تماس با اداره میراث فرهنگی تهران برای کسب اطلاعات بیشتر از این خانه و چگونگی گرفتن مجوز برای تخریب آن به نتیجه نرسید. هنوز معلوم نیست که چرا شهرداری مجوز ساخت و ساز روی این خانه تاریخی را صادر کرده‌است. نمای بیرون این خانه تاریخی که شاید افراد بسیاری که از این تقاطع عبور کرده‌اند با آن خاطره دارند مدت‌ها به دلیل بی‌توجهی اداره سازمان میراث فرهنگی، این‌ خانه به صورت متروکه در آمد تا اینکه چندی پیش کاملا تخریب شد. در حال حاضر گودبرداری برای ساخت و ساز جدید روی آن آغاز شده است. خانه حافظ تخریب شد به نظر می‌رسد که طی چند سال اخیر، خانه‌های تاریخی شرایط بسیار نامناسبی را پشت سر می‌گذارند و اگر این روند ادامه پیدا کند، دیگر تهران برای همیشه از خانه‌های تاریخی و نشانه‌های معماری‌اش خالی می‌شود. به گفته کارشناسان میراث فرهنگی، تخریب خانه‌های تاریخی نه تنها می‌تواند تهران را از داشتن نشانه‌های معماری دوره‌های مختلف تاریخی تهی کند، هویت و یادمان‌ها و خاطره‌های مردم را از آن بخش شهر برای همیشه از بین می‌برد.