نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

9میلیارد دلار ،ارزش مالی سالانه قاچاق گونه‎های درخطر آسیا

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ بنیاد جهانی حفاظت از حیات وحش WWF طبق آخرین گزارش خود درباره تجارت غیر قانونی حیات وحش در کشورهای آسیایی اعلام کرد ارزش مالی تجارت غیر قانونی برخی از حساس‌ترین گونه‌های حیات وحش تنها در منطقه جنوب آسیا بیش از 8 تا 10 میلیارد دلار امریکا در سال است. طبق همین گزارش وضعیت گونه‌های درخطر نابودی در کشورهای آسیایی خواه به دلیل تجارت غیر قانونی و شکار بی‌رویه و خواه به دلیل استفاده‌های گوناگون به شدت تنزل یافته است. گزارش بنیاد جهانی حیات وحش بر اساس آمارهای موجود در موسسه "بروکینگز"صورت گرفته است. این در حالی است که پیش از این نیز«رودریگو فوئنتس» دبیر کل مرکز آسیایی تنوع زیستی اعلام کرده بود که از مجموع64800 گونه در کل منطقه آسیا، 1.312 گونه تنها به دلیل فعالیت‌های غیر‌مسئولانه انسانی ممکن است ناگهان ناپدید شوند. طبق همین گزارش در آسیا وضعیت تولید مثل کرگدن‌ها به دلیل کاربرد اجزای بدن این حیوان در داروسازی سنتی بسیار پایین است. همچنین وضعیت فیل‌ها نیز به دلیل ارزش عاج آن در تزیینات طی قرن‌ها سبب کاهش شدید جمعیت این گونه‌ها در زیستگاه‌های طبیعی و چند هزارساله شده است. بر پایه گزارش سازمان بین‌المللی حفاطت از محیط زیست، نسل کرگدن سیاه غرب آفریقا منقرض شده و سرنوشت مشابهی در انتظار کرگدن سفید بومی آفریقای مرکزی است. طبق آخرین نتایج به دست آمده، در حال حاضر جمعیت ببرهای هند بین 1300 تا 1500 قلاده تخمین زده می‌شود. تقریبا نصف رقمی که درسال 2002 از سوی مسوولان اعلام شده بود. رقم جدیدی که با اتفاق نظر محققان و طبیعت‌شناسان هلی نو اعلام شده، شکست و سقوطی ناگهانی‌ است برای جمعیت 3600 قلاده‌ای که پیش از این برآورد شده بود. انستیتو حیات‌وحش هند با بودجه دولتی محدود، سرشماری جدیدی را به اجرا درآورده است که طی آن جمعیت ببر هندی بسیار کمتر از آن چیزی است که تا پیش از این از سوی دولت اعلام شده بود. پیش از این نیز گزارش‌های دیگری خبر از نابودی فیل‌ها در کشورهای آسیایی داده بود. طبق برآورد‌های رسمی حدود 40 تا 50 هزار فیل در کل کشورهای آسیا وجود داشت اما طبق آمارهای منتشر شده در سال 2008 در 6 کشور از 13 کشور این منطقه یعنی بنگلادش، چین، بوتان، ویتنام و نپال تعداد این جانوران دیگر به 300 عدد هم نمی‌رسد. طبق گزارش‌های جهانی یکی از دلایل نابودی فیل‌ها در این کشورها شکار این حیوان توسط کشاورزان محلی است که برای دفاع از مزرعه‌های خود به گونه‌ای نامحسوس و بی‌آن که رد پایی از خود برجای بگذراند، این حیوانات را شکار می‌کنند.