نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

درخشش پيکرتراش اروميه‌اي در جشنواره ملي جلوه‌هاي رضوي در هنرهاي سنتي

پيکرتراش اهل اروميه در هفتمين جشنواره ملي جلوه‌هاي رضوي در هنرهاي سنتي رتبه سوم را کسب کرد. به گزارش ميراث آريا (chtn)، و به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي آذربايجان غربي، در اختتاميه اين جشنواره که در مجتمع فرهنگي هنري استاد فرشچيان اصفهان برگزار شد، «حميد بهجت» حايز رتبه سوم شد و هنرمنداني از اصفهان و اراک رتبه‌هاي اول و دوم را بدست آوردند. بر پايه اين گزارش، اين هنرمند با دو اثر به نام‌هاي «مرغ بسمله» و «يادبود» که با تکنيک کنده‌کاري و مشبک‌کاري روي آنها کار کرده بود، در اين جشنواره شرکت کرد و هر دو اثر به صورت مشترک حايز مقام شدند و تنديس جشنواره، لوح تقدير، جايزه نقدي و خريد آثار به اين هنرمند تعلق گرفت. آثار برگزيده در نمايشگاهي که از 26 شهريور تا 26 مهر در موزه هنرهاي معاصر اصفهان داير است، براي عموم قابل مشاهده است.