نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پيشاني‌بند رزمندگان اسلام به ثبت ملي مي‌رسد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/07/06
معاون امور مجلس ، حقوقي و استانهاي سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري کشور ، با حضور در مجلس شوراي اسلامي ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس ، گفت: پيشاني‌بند رزمندگان اسلام به عنوان يک اثر ميراث معنوي به ثبت ملي مي‌رسد . به گزارش ميراث‌آريا (chtn) به نقل از خانه ملت ، دکتر «ملک‌محمد نجفي» اظهار داشت: پيشاني‌بند رزمندگان اسلام به عنوان يک اثر و ميراث معنوي ، آماده و امروز در صحن علني مجلس رونمايي شد . معاون پارلماني سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کشور با اعلام اين‌که قرار است اين اثر به زودي به ثبت ملي برسد ، افزود: ثبت اين اثر معنوي حاصل تلاش‌هاي سازمان ميراث‌فرهنگي است . پيش از آغاز جلسه علني امروز (چهارشنبه) از تمبر خالق پيشاني بندهاي رزمندگان اسلام ، «منصور واحدي» با حضور رياست مجلس شوراي اسلامي ، جمعي از نمايندگان مردم ، معاون امور مجلس ، حقوقي و استانهاي سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري و مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان خوزستان رونمايي شد.