نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پرواز نخستين هواپيماي سبز جهان از کانادا

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/07/05
نخستين هواپيماي جهان با سوخت غير فسيلي ماه آينده از فرودگاه اتاواي کانادا پرواز خواهد کرد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از خبرگزاري فرانسه، شوراي ملي پژوهش کانادا در همکاري مشترک با چند موسسه تحقيقاتي ديگر اين کشور و به منظور توسعه منابع پايدار انرژي برگشت‌پذير در صنعت هواپيمايي، نخستين هواپيما با سوخت سبز را به پرواز درخواهد آورد. اين هواپيما که يک جت 2 موتوره خواهد بود، براي نخستين‌بار از سوختي بهره خواهد گرفت که به صورت صد درصد از دانه‌هاي روغني تهيه شده است و تاثير زيادي در کاهش آلودگي‌ها خواهد داشت. گفتني است استفاده از سوخت‌هاي سبز در هواپيماها پيش از اين نيز صورت گرفته بود، اما همراه با سوخت‌هاي فسيلي بود در حالي که در هواپيماي کنوني به هيچ عنوان از سوخت فسيلي استفاده نخواهد شد. کارشناسان اميدوارند موفقيت اين طرح، آينده صنعت هواپيمايي را در استفاده نکردن از سوخت‌هاي فسيلي تضمين کند. به گزارش ميراث آريا، به منظور تامين دانه‌هاي کافي براي تهيه سوخت‌ پاک، 6 هزار جريب از زمين‌هاي غرب کانادا زير کشت دانه‌هاي روغني رفته است.