نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ارائه اينترنت بي‌سيم در اتوبوس‌هاي شهري چين

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/07/05
دولت چين براي رفاه حال گردشگران، اتوبوس‌هاي شهري را به سيستم اينترنت بي‌سيم مجهز مي‌کند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از يورو نيوز، درخواست گردشگران براي تجهيز وسايل حمل و نقل عمومي در شهرها، مقامات دولت چين را بر آن داشت تا اتوبوس‌هاي شهر شانگهاي را به سيستم اينترنت بي‌سيم مجهز کنند. اين طرح که هنوز تاريخ دقيقي براي آغاز به کار آن اعلام نشده است از سوي شرکت تله‌کام چين و براي نخستين‌بار در 926 اتوبوس اجرايي خواهد شد. اينترنتي شدن اتوبوس‌ها در شانگهاي در حالي صورت مي‌گيرد که ديگر بخش‌هاي خدمات عمومي اين شهر همچون پارک‌ها، ايستگاه‌هاي راه‌آهن و بيمارستان‌ها به اينترنت بي‌سيم مجهزند. دولت چين در نظر دارد علاوه بر خطوط اتوبوسراني ديگر بخش‌هاي خدماتي اين کشور همچون سينماها، فروشگاه‌هاي بزرگ و خطوط زير زميني مترو را نيز به اينترنت بي‌سيم مجهز کند. به گزارش ميراث آريا، کارشناسان معتقدند راه‌اندازي اينترنت بي‌سيم در چين که پس از امريکا بيشترين کاربران گوشي‌هاي هوشمند را با 128 ميليون گوشي در اختيار دارد، از اهميت بسيار زيادي برخوردار است.