نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگری برلین حضور می یابد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1390/12/04
تهران- نمایندگان صنعت گردشگری جمهوری اسلامی ایران در چهل و ششمین نمایشگاه بین المللی گردشگری برلین (ITB ) که اسفندماه جاری برگزار می شود، حضور می یابند. به گزارش ایرنا، این نمایشگاه از 17 تا 21 اسفندماه امسال با حضور سازمان ها و انجمن های گردشگری، تورگردانان، آژانس‌های مسافرتی، هتل‌ها، شرکت‌های حمل و نقل، دفاتر رزواسیون و اطلاعات و تکنولوژی گردشگری و شرکت‌های تجاری حضور دارند. طبق آمار ارایه شده از سوی مسوولان نمایشگاه گردشگری برلین، سال گذشته بیش از 170 هزار نفر بازدید کننده از 180 کشور جهان از نمایشگاه دیدن کردند که از این تعداد 110 هزار و 791 نفر بازدیدکنندگان تجاری و حرفه‌ای و متخصصین بودند. مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران نیز در این باره اعلام کرد که به دنبال حضور موفق ایران در نمایشگاه گردشگری میلان که هفته گذشته برپا شد، نمایندگان صنعت گردشگری کشورمان در چهل و ششمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری برلین 2012 حضور می یابند تا به معرفی ظرفیت ها و قابلیت‌های گردشگری ایران بپردازند. بنابر اعلام روابط عمومی این کانون، 'حسین جعفری' گفت: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری برلین بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نمایشگاه تخصصی صنعت جهانگردی در سطح دنیا برای فعالان این صنعت به شمار می‌رود و نزدیک به نیم قرن قدمت دارد و به همین خاطر ایران در این نمایشگاه حضور منسجم تری خواهند داشت. جعفری از کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان مجری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حوزه برگزاری نمایشگاه ها، با هماهنگی تشکیلات گردشگری، دفاتر مسافرتی و دیگر دست اندرکاران این صنعت دانست. وی افزود: علاقه مندان و فعالان صنعت گردشگری در این نمایشگاه با آخرین دستاوردهای صنعت جهانگردی، مسافرت، ادارات راهنمایی جهانگردان، تورهای مسافرتی، موسسات بین‌المللی جهانگردی، لوازم مسافرت برای آژانس‌های مسافرتی، خدمات و مراکز گردهمایی دیگر کشورهای دنیا آشنا می شوند و مقاصد سفر را انتخاب می کنند. جعفری تاکید کرد: نمایشگاه گردشگری آلمان فضای کامل و مناسبی برای یادگیری روش‌های جدید و تبادل مفاهیم و همکاری‌های جدید در صنعت گردشگری است. وی پیش بینی کرد: بر طبق روال سنوات گذشته وزیران کشورهای مختلف، شرکت های بزرگ تورگردانی، شرکت های مادرتخصصی جهانگردی و صنایع وابسته و دیگر دست اندرکاران این صنعت جهانی، با هدف بهبود صنعت گردشگری کشور خود و معرفی مقاصد گردشگری در این نمایشگاه حضور یابند. مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تاکید کرد: نمایشگاه برلین فرصتی برای کسب فرصت‌های جدید تجاری و سرمایه‌گذاری خارجی و داخلی، شناساندن قابلیت‌ها و جاذبه‌های متعدد ایران به عنوان یکی از مقاصد جدید، امن و قابل اعتنای صنعت گردشگری، گسترش و تقویت مناسبات بین‌الملل و ارتباط نزدیک و دو سویه ایران با دیگر کشورها خواهد بود. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)