نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نخستین دانشکده علوم گردشگری در ایران راه اندازی می شود

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/07/04
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- ˈمحمدحسین ایمانی خوشخوˈ روز یکشنبه با بیان این مطلب افزود: این دانشکده در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد. وی از آغاز به کار نخستین مدرسه کارآموزی گردشگری کشور در دانشگاه علم و فرهنگ خبر داد و گفت: مدرسه پاییزی گردشگری در قالب هفت کارگاه آموزشی در دو رده آموزش های عمومی و کاربردی، تخصصی در فاصله زمانی هشتم تا دوازدهم مهر ماه در تهران، البرز، فارس و مشهد برگزار می شود. به گفته ایمانی خوشخو، دومین مدرسه پاییزی گردشگری با بهره گیری از تجربیات سال گذشته و با هدف رفع کمبودهای موجود در حوزه آموزش های گردشگری و نیز منطبق با برنامه توسعه کشور طراحی، تدوین و برنامه ریزی شده است. معاون آموزشی جهاد دانشگاه اظهار داشت: ترویج ادبیات گردشگری در کشور، فراهم کردن بستر مناسب برای آشنایی دانشجویان، پژوهشگران و استادان با آخرین نظریه ها در حوزه گردشگری، ارتقای سطح علمی و آشنایی جامعه دانشجویی و علاقه مندان گردشگری و تبیین عملی نقش آموزش منابع انسانی در توسعه صنعت گردشگری کشور از مهمترین اهداف برگزاری مدرسه پاییزی گردشگری است. منبع خبر: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (irna)