نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف تابوت‌هاي هزارساله در فيليپين

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/07/02
باستان‌شناسان موفق به کشف تابوت‌هايي مقبره‌مانند با قدمت بيش از هزار سال در يکي از مناطق جنگلي فيليپين شدند. به گزارش ميراث آريا و به نقل از سي اس مونيتور، باستان‌شناسان در کاوش‌هاي خود در يکي از مناطق کوهستاني و پوشيده از درخت در فيليپين موفق به کشف ويرانه‌هايي شدند که به گفته آن‌ها متعلق به روستايي با بيش از هزار سال قدمت است. باستان‌شناسان اعلام کردند آنچه در اين منطقه کشف شده تابوت‌هايي سنگي است که نمونه آن تاکنون در کشورهاي جنوب شرقي آسيا ديده نشده است. محققان با بررسي کربني يک دندان کشف شده در يکي از تابوت‌ها اعلام کردند قدمت اين روستا دست کم هزار سال است. کشف مقبره‌هاي مستطيل‌شکل که از سنگ‌هاي استخراج شده داخل جنگل ساخته شده بودند نيز يکي از نکات مهم اين کاوش بود زيرا براي نخستين‌بار ثابت مي‌کرد ساکنان نخستين فيليپين مهارت بسيار زيادي در مراسم کفن و دفن داشته و از ابزارآلات فلزي براي ساخت تابوت‌ها بهره مي‌برده‌اند. علاوه بر تابوت‌ها، باستان‌شناسان موفق به کشف هزاران شيء ديگر همچون ظروف سفالي، اشياي فلزي، استخوان انسان، ميمون، گراز و ديگر حيواناتي شدند که داخل مقبره‌ها مدفون شده بودند. اين کاوش‌ها در منطقه‌اي جنگلي به وسعت 5 هکتار صورت گرفت درحالي که باستان‌شناسان مساحت دهکده کشف شده را به‌مراتب بيش از آن تخمين زده‌اند. پيش‌بيني مي‌شود در کاوش‌هاي بعدي آثار بيشتري که نشان‌دهنده حقايقي جديدتر از ساکنان نخستين کشور فيليپين باشد شناسايي و برگي جديد به تاريخ کهن اين سرزمين افزوده شود.