نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف مجسمه‌هاي بي ‌سر رومي در ترکيه

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/07/02
دو مجسمه بي سر رومي که در قالبي متعلق به قرون وسطي ساخته شده‌اند، در ترکيه کشف شد. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از فاکس نيوز، باستان‌شناسان اعلام کردند اگرچه اين 2 مجسمه سر نداشتند، اما از لباس‌هايي برخوردار بودند که نشان مي‌داد يکي از آن‌ها اشراف‌زاده‌اي محلي و ديگري از افسران عالي‌رتبه دربار بوده است. کارشناسان افزودند که اين مجسمه‌ها در سال‌هاي 200 و 450 ميلادي ساخته شده‌اند اما در سال 600 ميلادي نيز دوباره مورد استفاده قرار گرفته‌اند. «اسميت» سرپرست گروه اکتشاف گفت: در مطالعات صورت گرفته روي مجسمه‌ها مشخص شد که اين آثار در قرن هفتم ميلادي به عنوان بخشي از مصالح ساختماني مورد استفاده قرار گرفته بودند. به گزارش ميراث آريا، باستان‌شناسان معتقدند با انجام بررسي‌هاي بيشتر مي‌توان اطلاعات بيشتري از اين آثار و علت استفاده از آن‌ها در اين مکان به دست آورد.