نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بيست و يکمين نمايشگاه فرش دستباف امروز در تهران گشايش مي‌يابد

بيست و يکمين نمايشگاه فرش دستباف امروز با حضور بيش از 500 توليدکننده و صادرکننده داخلي در تهران گشايش مي‌يابد. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي مرکز ملي فرش ايران اين نمايشگاه در فضايي به مساحت بيش از 40 هزار متر مربع برپا مي‌شود و تا 8 مهرماه ادامه خواهد داشت. از 70 کشور خارجي براي شرکت در اين نمايشگاه دعوت به عمل آمده که تاکنون 45 کشور آمادگي خود را براي حضور در نمايشگاه اعلام کرده‌اند. نمايشگاه امسال نسبت به نمايشگاه سال‌هاي گذشته از کيفيت بالاتري برخوردار است و متقاضيان و عرضه‌کنندگان مي‌توانند در فضايي مناسب به داد و ستد بپردازند. ورود فرش دستباف به طراحي و دکوراسيون فضاي داخلي ساختمان و منزل از جمله نوآوري‌هايي است که در نمايشگاه امسال به آن پرداخته شده و در سالن 21، خانه‌اي ايراني که با فرش، پرده و مبلمان ايراني مزين شده در معرض ديد عموم قرار گرفته است. رونمايي از فرش 2هزار و 400 متري که براي کشور عمان بافته شده و آغاز گره‌زني بافت فرش بازي‌هاي 2014 جام جهاني برزيل از ديگر برنامه‌هايي است که همزمان با برگزاري اين نمايشگاه که بزرگ‌ترين نمايشگاه اختصاصي فرش جهان شناخته مي‌شود، به اجرا در مي‌آيد.