نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پايان مرمت فاز اول بافت تاريخي لافت

تعداد بازدید : 220
تاریخ : 1391/07/02
معاون ميراث فرهنگي استان هرمزگان از پايان فاز اول مرمت بافت تاريخي لافت با مبلغ 450 ميليون ريال خبر داد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي استان هرمزگان، «عباس نوروزي» با اعلام اين خبر گفت: اين مرمت که در محور مرکزي بافت تاريخي لافت انجام شده شامل عمليات مرمتي روکش‌هاي ديواره‌ها، بخش‌هاي فرسوده و نيز ساماندهي پنجره‌ها و درهاي منازل مسکوني است. وي خاطرنشان کرد: به منظور حمايت از شوراها و دهياري‌ها اجراي اين عمليات با اعتباري به مبلغ 450 ميليون ريال به شورا و دهياري لافت واگذار شد. نوروزي همچنين يادآور شد: فاز اول مرمت لافت از ابتداي مرداد ماه امسال شروع و 2 ماه به طول انجاميد که 6 هزار متر مربع از ديواره‌هاي لافت روکش گچي شد.