نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تخریب نقاشی ون گوگ به دلیل روش های غلط حفاظت از آثار

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/07/01
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ اثر هنری ون گوگ" گل‌ها در گلدان آبی" براثرعوامل شیمیایی خاصی به دلیل لکه‌های کوچکی که پیشتر هرگز دیده نشده بود، کدر شده است. به گزارش بی بی سی تحقیقات انجام شده بر روی این اثر که با استفاده از اشعه ایکس صورت گرفته، نشان می‌دهد که یک لایه لاک و الکل بعدا به منظور حمایت از این اثر به آن افزوده شده در واقع سبب شده که رنگ اصلی اثر که زرد بوده، به رنگ نارنجی مایل به خاکستری مبدل شود. این بررسی‌ها با استفاده از اشعه ایکس، با شدت بالا صورت گرفته تجزیه وتحلیل شیمیایی را ناشی از اگزالات می‌داند. این نخستین بار نیست که رنگ‌های زرد درخشان در آثار "وینسنت ون گوگ" با استفاده از اشعه ایکس مورد بررسی قرار می‌گیرد. درسال 2011 نیز مقاله ای که ازسوی یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه "کوهن جانسن آنتوارپ" منتشر شد خبر از وجود رنگدانه‌های کروم دریکی از آثار مشهور ون گوگ داد. در کار تحقیقاتی و حفاظت از اثر که در سال 2009 صورت گرفت، مسئولان حفاظت از آثار لکه‌های زردی در اثر گل‌ها در گلدان آبی شدند که این بار رنگدانه‌های کشف شده زرد کادمیوم به نوعی خاکستری گراییده بود. رنگ زرد کادمیوم به مرور زمان کدر ترمی‌شود. طبق همین گزارش رنگ‌های کدر و تغییرات ایجاد شده، حاصل کار شخص هنرمند نبوده بلکه تخریب‌های ایجاد شده ناشی از اقدامات غیر تخصصی صاحبان مجموعه های هنری با کاربرد لاک و الکل ، به عنوان روشی برای حفاظت از اثر بوده است.