نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

صف حج تمتع 20 ساله شد

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/07/01
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گردشگری ـ یکی از مسائلی که در امور حج و زیارت سال‌هاست به آن ایراد وارد است نوع ثبت‌نام و اعزام ایرانیان به حج تمتع، عمره و عتبا‌ت عالیات است که سازمان حج و زیارت خود به آن دامن می‌زند. در این خصوص می‌توان به ثبت نام‌های انجام شده عمره تا سال92 اشاره کرد. درحالی که اولویت تشرف آنها تعیین شده بود، سازمان حج و زیارت در صدد انجام ثبت نام جدید برای سال93 به بعد برآمد. هرچند در میانه‌راه ثبت‌نام، اعلام شد که از ثبت‌نام‌شدگان تنها 2میلیون و 500 هزار نفر به عمره اعزام می‌شوند و پس از قرعه‌کشی و تعیین اولویت، افرادی که نامشان در اولویت‌ها نیست می‌توانند ودیعه خود را پس بگیرند. البته در این خصوص لیست بلند بالایی از زائران در صف انتظار عمره ایجاد شد که شنیده‌ها حکایت از 11 ساله شدن عمره دارند. در این میان فهرست زائران حج تمتع نیز از این حکایت دور نماند و با آنکه مسئولان سازمان حج و زیارت بارها وعده افزایش سهمیه ایران برای تمتع سال جاری را داده بودند و "غلامرضا رضایی" معاون حج سازمان حج و زیارت اظهار کرده بود: «با توجه به رایزنی‌هایی که مسئولان سازمان حج و سایر مسئولان نظام انجام داده‌اند از دولت عربستان خواسته‌ایم که سهمیه تمتع افزایش پیدا کند. اما این کار صورت نگرفت.» پیش‌بینی‌های مسئولان سازمان حج و زیارت برای افزایش سهمیه حج ایران به واقعیت نپیوست و نه‌تنها سهمیه کشورمان افزایش نیافت بلکه با کاهش حدود 25هزار نفری تمتع و بیش از 60هزار نفری در عمره روبه‌رو شد. با انجام یک حساب سر انگشتی می‌توان گفت، برای حدود 1 و نیم میلیون زائر ثبت‌نام شده در لیست‌های تمتع سازمان حج و زیارت یک صف 20 ساله درست شده‌است. مسئولان سازمان حج و زیارت دلیل عدم تحقق وعده‌هایشان را به ساخت و سازهای عمرانی در مکه مکرمه و مدینه منوره که چهارسال طول می‌کشد مرتبط دانستند و گفتند: «سهمیه حج تمتع تا پایان طرح‌های عمرانی مکه و مدینه ادامه خواهد داشت.»