نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ساماندهی نمای ضلع شرقی قلعه فلک‌الافلاک

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/07/01
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی لرستان خبر داد: سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از ساماندهی نمای ضلع شرقی قلعه تاریخی فلک‌الافلاک در نیمه دوم سال جاری خبر داد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه لرستان و به نقل روابط عمومی این اداره کل،عباس گودرزی با اعلام این خبر گفت: در ضلع شرقی این قلعه تاریخی، چشمه‌های آبی وجود دارد که هم‌اکنون آب این چشمه‌ها به شکلی بی‌هدف به هرز می‌رود، لذا در قالب این طرح در نظر داریم تا با تعبیه آبشارهای مصنوعی و با هدایت آب این چشمه‌ها، نمای ضلع شرقی را به شکلی زیبا درآوریم. وی اضافه کرد: هم‌اکنون منتظرابلاغ اعتبارات سال 91 هستیم و به محض تخصیص اعتبارات، عملیات اجرایی این طرح آغاز و سعی می‌کنیم این طرح را تا نوروز 92 به پایان برسانیم. سرپرست اداره کل میراث فرهنگی لرستان افزود: هم‌اکنون عملیات مرمت برج و باروی این قلعه تاریخی نیز در حال اجراست و پیشرفت فیزیکی چشم‌گیری داشته که با تخصیص اعتبارات سال مالی 91، روند اجرای کار نیز سرعت خواهد گرفت. گودرزی همچنین در ارتباط با حفاظت از نقوش تاریخی و برجسته غار تاریخی میرملاس شهرستان کوهدشت، گفت: حفاظت از این نقوش، یکی از مطالبات اهالی کوهدشت است و ما تاکنون دو بار فراخوان‌هایی را برای انتخاب مشاور اجرای این طرح حفاظتی منتشر کرده‌ایم و به محض انتخاب مشاور، طرح محتوایی تهیه شده و اجرای این عملیات حفاظتی، آغاز خواهد شد.