نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

«رودخانه سرخ»، جاذبه جديد گردشگري چين + (عکس)

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/07/01
سومین رودخانه طولانی جهان در چين كه به رودخانه سرخ معروف است، از مدتي قبل به جاذبه جديد گردشگري اين كشور تبديل شده است. ايسنا: در شرايطي كه چين در سال‌هاي اخير يكي از موفق‌ترين كشورهاي جهان در جذب گردشگر لقب گرفته، دولت چين در راستاي توسعه‌ي صنعت گردشگري با انتشار گسترده اخبار تغيير رنگ رودخانه «یانگ تسه»، سومین رودخانهٔ طولانی جهان، هزاران گردشگر را به شهرهاي مختلف اين كشور كشانده است. به گزارش برناما، رودخانه یانگ تسه از هفته‌ها قبل به دليل افزايش چشمگير نوعي خزه دريايي و توليد نوعي باكتري به يك رودخانه سرخ تبديل شده و اين حالت در شهرهاي واقع شده در مسير اين رودخانه بويژه شهر «چانک کینگ» به وضوح قابل مشاهده است. در اين شرايط در روزهاي اخير هزاران گردشگر به شهرهاي مختلف چين سفر كرده‌اند تا از نزديك شاهد اين رويداد طبيعي باشند، هرچند كه كارشناسان ريختن زباله‌هاي صنعتي را در بروز اين رويداد طبيعي بي‌تاثير نمي‌دانند. رودخانه «یانگ تسه» طولانی‌ترین رودخان آسیا و سومین رودخانه طولانی جهان پس از نیل و آمازون است. این رودخانه بیش از ۶۳۸۰ کیلومتر طول دارد. سرچشمه رودخانه یانگ تسه استان «چینگهای» در غرب چین است و پس از حرکت به سمت شرق به دریای چین شرقی می‌ریزد. تلاش‌هاي دولت چين براي جذب گردشگر با رودخانه سرخ در شرايطي صورت مي‌گيرد كه سازمان جهاني جهانگردي در گزارشي از رشد چشمگير صنعت گردشگري اين كشور در سال 2011 ميلادي خبر داده و اعلام كرده است كه اين كشور با بيشترين ميزان رشد در کسب درآمد از محل صنعت گردشگري، در صدر فهرست كشورهاي آسيايي ميزبان گردشگران قرار دارد.