نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمايش روم باستان در موزه بريتانيا

تعداد بازدید : 221
تاریخ : 1391/07/01
خيابان‌ها، سالن‌ها و خانه‌هاي شهرهاي تاريخي روم باستان در نمايشگاهي در موزه بريتانيا در معرض ديد عموم قرار خواهد گرفت. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از واشنگتن پست، معرفي شهرهاي رومي پامپي و هرکولانيوم در موزه بريتانيا، جديدترين فعاليت مقامات اين موزه براي به نمايش درآوردن تاريخ باستان‌ روم است. اين دو شهر که در خليج ناپل قرار داشتند در فوران‌هاي آتشفشاني کوه وسوويو در سال 79 ميلادي مدفون شدند اما آثار باستاني آن‌ها پس از گذشت هزاران سال زير تلي از خاکستر همچنان سالم باقي مانده بود. در اين نمايشگاه مجموعه‌اي از 250 شيء کشف شده در اين 2 شهر همچون موزاييک‌ها، نقاشي‌ها و يک گهواره چوبي که در اثر دماي زياد گازهاي آتشفشاني کربنيزه شده بود به نمايش درخواهد آمد. اين نمايشگاه که از 28 مارس تا 29 سپتامبر 2013 برپا خواهد بود، اولين نمايشگاه اختصاصي پامپي پس از 40 سال است که برخلاف نمايشگاه‌هاي قبلي که تنها روي ساختمان‌ها و فضاهاي عمومي اين شهر تمرکز داشتند، نحوه زندگي روزانه مردم اين شهر را به تصوير خواهد کشيد. به گزارش ميراث آريا، شهر پامپي نخستين‌بار در سال 1748 کشف شد و امروز يکي از شهرهاي باستاني پربازديد جهان محسوب مي‌شود.