نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

«از پاریس تا پرسپولیس»

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/30
اجرای رالی گردشگران اروپایی در ایران رالی از «پاریس تا پرسپولیس» با 24 دستگاه اتومبیل و 46 گردشگر فرانسوی، سوییسی و مالدیوی در ایران در حال برگزاری است. ابراهیم پورفرج ـ رییس هیأت مدیره‌ی جامعه تورگردانان ایران توضیح داد: این گروه از روز جمعه (24 شهریورماه) به ایران وارد شد و 20 روز در مسیر آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، یزد، اصفهان، قزوین و زنجان حرکت می‌کند. او با بیان این‌که این رالی با عنوان «پاریس تا پرسپولیس» توسط شرکت‌های فرانسوی، ایتالیایی و سوییسی در مسیر اروپا در ایران اجرا می‌شود، ادامه داد: نقطه‌ی پایانی این رالی، ایران است و آن‌ها پس از طی این مسیر، راه خود را به سمت پاریس ادامه می‌دهند. وی از هماهنگی خوب مسوولان منطقه‌ی مرزی و همچنین شهرستان ماکو قدردانی کرد و گفت: ترخیص این اتومبیل‌های دو دیفرانسیل از مرز بازرگان به هماهنگی‌های اداری نیاز داشت که معاونت گردشگری ارومیه و مسوول اداره‌ی میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ماکو بسیار کمک کردند. این در حالی است که گرایش به همکاری در برخی استان‌ها واقعا در این حد نیست و برخورد و پیگیری مسوولان این منطقه جای قدردانی دارد. پورفرج بیان کرد: ما برای اجرای این رالی تلاش زیادی کردیم، آن هم در شرایطی که این شرکت‌های خارجی اصلا باور نمی‌کرد ایران،‌ سرزمین امنی است؛ ولی حالا پس از برگزاری سه رالی در ایران،‌ آن‌ها به این باور رسیده‌اند. وی افزود: این شرکت‌های اروپایی حدود 15 سال بود که با ما کار می‌کردند و پاسارگاد تورز نیز با همکاری آن‌ها، رالی بزرگ «پاریس تا پکن» را در ایران اجرا کرد. آن زمان نیز 110 اتومبیل گران‌قیمت در این رالی حضور داشتند و یکی از معروف‌ترین مسابقات رالی جهان به‌شمار می‌آمد و مرحوم «عباس جعفری» هم مسوولیت هدایت این گروه بزرگ را در ایران برعهده داشت. رییس هیات مدیره‌ی جامعه‌ی تورگردانان ایران اظهار کرد: حدود دو سال بود که این شرکت‌ها تحت تاثیر اخبار منفی رسانه‌ها، تهدیدها و تبلیغات منفی، ایران را از مسیر برنامه‌های خود حذف کرده بودند. با این حال، ما مذاکرات پی‌درپی با آن‌ها داشتیم و تلاش کردیم تصویری را از ایران امن به آن‌ها نشان دهیم . کارشناسان این شرکت‌ها به ایران سفر و مسیرها را چک کردند و حالا دوباره ایران را در مسیر رالی‌های خود قرار داده‌اند. پورفرج یادآوری کرد: رالی‌هایی که این شرکت‌ها برگزار می‌کنند، صرفا یک مسابقه‌ی ورزشی نیست، بلکه مسابقه‌ای تفریحی و طبیعت‌گردی است که شرکت‌کنندگان در عین حال که برنامه‌ی مشخصی برای مسیر، مقصد و زمان حرکت خود دارند، از شهرها دیدن و سفری تفریحی را تجربه می‌کنند. به گزارش ایسنا، یک رالی دیگر نیز با عنوان «از پاریس تا پرسپولیس» در سال 1971 میلادی در ایران برگزار شد که در این خبر از تصاویر مربوط به آن رالی استفاده شده است. رالی «از پاریس تا پرسپولیس» که سال 1971 میلادی برگزار شد