نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تبديل خانه آيت‌الله بهبهاني به خانه مشروطه

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/29
معاون ميراث فرهنگي کشور با اعلام اين که خانه مشروطه در تهران احداث خواهد شد گفت: به احتمال زياد خانه آيت‌الله بهبهاني به خانه مشروطه تبديل خواهد شد. «مسعود علويان صدر» با اعلام اين خبر با اشاره به برنامه‌ريزي‌ها براي ايجاد خانه مشروطه در تهران افزود: خانه آيت‌الله بهبهاني واقع در منطقه عودلاجان به خانه مشروطه تبديل خواهد شد. وي در تشريح احداث اين خانه گفت: آيت‌الله بهبهاني يکي از تاثيرگذارترين افراد در مبارزه با استعمار در دوران مشروطه بود ضمن اين که خانه وي در مجاورت بازار تهران قرار دارد که اين بازار در دوران مشروطه نقش مهمي در جريانات سياسي، اجتماعي، اقتصادي و مذهبي در تهران داشت. به گفته علويان صدر مطالعات تبديل خانه آيت‌الله بهبهاني به خانه مشروطه در حال انجام است و به‌زودي خانه مشروطه در تهران احداث خواهد شد.