نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مدرسه دارالفنون موزه تعليم و تربيت مي‌شود

تعداد بازدید : 215
تاریخ : 1390/12/04
به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta)- «محمدحسين فراهاني» درگفت‌وگو با ميراث‌‌آريا(chtn) با بيان اين مطلب اظهار داشت: در تعاملات صورت گرفته با آموزش و پرورش و همچنين اداره کل نوسازي مدارس، سال 91 اقدامات مرمتي اين بنا پايان خواهد يافت تا بدين تريتب شاهد افتتاح اين موزه باشيم. وي تصريح کرد: استحکام‌بخشي مدرسه دارالفنون توسط اداره کل نوسازي مدارس و با نظارت کارشناسان ميراث فرهنگي در حال انجام است. به گزارش ميراث‌آريا، اين مقام مسوول ادامه داد: اين مدرسه به منظور آموزش علوم و با تلاش اميرکبير در زمان ناصرالدين‌شاه تأسيس شد تا به عنوان نخستين دانشگاه تاريخ مدرن ايران معرفي شود. فراهاني با اشاره به اهميت ايجاد موزه افزود: اين موزه‌ها کمک مي‌‌کند تا نسل آينده از ابتداي کودکي با فرهنگ، تمدن و تاريخ خود ارتباط برقرار کنند و جايگاه واقعي خود را در بين جهانيان و ديگر فرهنگ‌ها بيابند. منبع خبر: خبرگزاري ميراث آريا (chtn)