نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

رضايت ارزياب يونسکو از آماده سازي کاخ گلستان براي ثبت جهاني

مدير کل دفتر ثبت آثار، حفظ و احياي ميراث معنوي و طبيعي کشور از اظهار رضايت ارزياب يونسکو در بازديد از کاخ موزه گلستان به منظور آماده سازي اين بناي تاريخي براي ثبت جهاني خبرداد. «آتوسا مومني» با اعلام اين خبر درگفت‌و‌گو با ميراث آريا (chtn)، با اشاره به حضور ارزياب يونسکو درتهران و بررسي آخرين وضعيت کاخ موزه گلستان براي ثبت جهاني گفت: خوشبختانه ارزياب يونسکو تا کنون از اقدامات صورت گرفته در کاخ گلستان براي آماده سازي به منظور ثبت جهاني ابراز رضايت کرده است. وي افزود: ارزياب يونسکو در بازديد از حريم و بخش‌هاي مختلف کاخ موزه گلستان اين بناي تاريخي را شايسته ثبت جهاني دانست. به گفته مومني معاونت ميراث فرهنگي نيز با ارزياب يونسکو به صورت کامل همکاري کرده و تمامي اطلاعات مربوط به کاخ موزه گلستان را در اختيار ارزياب يونسکو قرار داده است. وي خاطر نشان کرد: اين اميدوراي وجود دارد که براي ثبت کاخ موزه گلستان در فهرست جهاني با مشکلي روبه رو نشويم.