نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف تصادفی آثار باستانی بر اثر سیل

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/06/28
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ سیلاب در سنگال سبب کشف یک جواهر باستانی شد. به گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از "مصطفی سال" استاد و محقق دانشگاه "چییک آنتادیوپ"واقع در داکار، این اشیا به گونه ای کاملا تصادفی و درجریان بازدید از مناطق آسیب دیده ناشی سیلاب در شمال شرقی داکار کشف شدند که در جریان بارندگی‌های اخیرویران شده بودند. اشیا به گونه ای کاملا تصادفی و درجریان بازدید از مناطق آسیب دیده ناشی سیلاب در شمال شرقی داکار کشف شدند وی گفت:«درجریان بازدید ازاین منطقه آسیب دیده، با قطعاتی از سفال مواجه شدم و نیز تکه‌هایی از صدف که به صورت قطعاتی زینتی درست شده بود. همچنین ابزارهای آهنی از جمله یک تیغه برنده که احتمالا برای برش ویا حک کردن برروی سنگ مورد استفاده قرار می‌گرفته است.» وی یادآور شد که این اشیا باستانی در اثر جریان آب و شستشوی سنگ و شن از سطح زمین آشکار شده اند و از آنجا که این منطقه محل کار و فعالیت کارگران ساختمانی است،ا ین مسئله می‌تواند مانع از کاوش های باستان شناسی درآینده شود. طبق همین گزارش این آثار برای بررسی توسط کارشناسان دانشگاه به آزمایشگاه فرستاده شده است اما یکی از پژوهشگران معتقد است که قدمت این آثار 2000 تا 7000 پیش از میلاد است.