نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تجدید دیدار با سقراط

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/28
خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه میراث فرهنگی- سقراط در تاریخ فلسفه چهره‌ای بی‌همتاست که زندگی و اندیشه‌هایش هر دو توجه‌برانگیز بوده‌اند. او کتابی ننوشت، اما درباره‌اش بسیار نوشته‌اند و متفکرانی با مشرب‌های فکری گوناگون (از کی‌یر کگور و نیچه گرفته تا هگل و هایدگر و گادامر آرنت و دیگران) کوشیده‌اند از کار او سردرآورند و‌گاه او را به پرسش بگیرند. دوره‌ی آموزشی تجدید دیدار با سقراط (تفکر، گفت‌وگو و سنجشگری) که در ده جلسه برگزار می‌شود، تجدید دیدار با متفکری است که می‌توان گفت زندگی و سیر فکری‌اش به اعتباری دعوتی است به تفکر. بر همین اساس، مضامین مربوط به تفکر و اهمیت، خاستگاه، چرایی وموانع و دشواری‌های آن و نیز نسبت تفکر با گفتگو و دیگری، از منظر سقراطی، به بحث گذاشته می‌شود. این دوره‌ی آموزشی با تدریس دکتر مسعود علیا روزهای سه‌شنبه ساعت 14 تا 16 برگزار می‌شود. آغاز آن 25 مهر ماه است و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام تا 18 مهر فرصت دارند در ساعات اداری به مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88723316 و 88717458 تماس بگیرند.