نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دست‌نوشته‌های وزیر تبلیغات هیتلر چکش حراج می‌خورد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/28
دست نوشته‌های متعلق به «گوبلز»، وزیر تبلیغات هیتلر چکش حراج می‌خورند. حراجی «الکساندر» در شهر «استامفورد» آمریکا قصد دارد در آینده‌ی نزدیک مجموعه‌ای از دست نوشته‌های «جوزف گوبلز» ـ وزیر تبلیغات آدولف هیتلر ـ را به حراج بگذارد. به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، دست نوشته‌های گوبلز شامل نامه‌ها، اشعار، تکالیف دوران مدرسه و مقالات وی است که با قدمتی در حدود یک قرن در بهترین شرایط ممکن قرار دارند. «پاول گوبلز»، سیاست‌مدار ناسیونال سوسیالیست آلمانی، از نزدیک‌ترین دوستان و همکاران آدولف هیتلر بود و شهرت او تا حد زیادی ناشی از سخنرانی‌های پرشور و ارائیه تبلیغات گسترده برای جذب جامعه‌ی آلمان به اهداف و ارزش‌های هیتلر و حزب نازی است. گوبلز پیش از ورود به حکومت آلمان به روزنامه‌نگاری، کار در بانک و کارگزاری بازار بورس اشتغال داشت. او در ۱۹۲۴ وارد حزب نازی شد و به ریاست حزب در ایالت برلین منصوب شد و در سال ۱۹۲۸ در مقام یکی از کلیدی‌ترین اعضای حزب قرار گرفت. او حتا زمانیکه شکست آلمان در جنگ دوم جهانی نیز قطعی شده بود به هیتلر وفادار ماند و در نهایت پس از ورود ارتش سرخ به برلین در اول می ۱۹۴۵ در سن 48 به همراه همسر و فرزندانش خودکشی کرد. هنوز تاریخ دقیق حراج لوازم شخصی گوبلز اعلام نشده است.