نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جشنواره‌ي «سفر سبز» در تهران برگزار مي‌شود

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/06/28
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- اين جشنواره شامل همايش علمي ـ تخصصي طبيعت‌گردي، نمايشگاه لوازم تجهيزات و خدمات طبيعت‌گردي و نمايشگاه عكس طبيعت‌گردي است كه با تاكيد بر شعار امسال سازمان جهاني جهان‌گردي، يعني «گردشگري و انرژي پايدار» در پارك پرديسان تهران برگزار مي‌شود. محورهاي همايش طبيعت‌گردي و توسعه‌ي پايدار، گردشگري عشاير، گردشگري سلامت، ژئوتوريسم و امداد و نجات، مشاركت جوامع محلي در طراحي پروژه‌هاي طبيعت‌گردي، ساختار اداري حوزه‌ي طبيعت‌گردي، تبليغات و بازاريابي در طبيعت‌گردي، پژوهش در حوزه‌ي طبيعت‌گردي و ظرفيت‌هاي طبيعت‌گردي ايران در اقليم‌هاي مختلف، تعريف شده است. علاوه بر اين، اخلاق گردشگري در طبيعت، كارآفريني و اشتغال در طبيعت‌گردي، نقش متقابل در توسعه،‌ لوازم و تجهيزات و خدمات طبيعت‌گردي،‌ آموزش طبيعت‌گردي و تربيت نيروي انساني ماهر و قوانين و مقررات حفظ و بهره‌برداري صحيح از عرصه‌ي طبيعي نيز از ديگر محورهاي اين همايش است. اين جشنواره از سوي بخش خصوصي و با حمايت سازمان‌هاي ميراث فرهنگي و گردشگري و حفاظت محيط زيست برگزار مي‌شود. منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران (isna)