نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف سلاح‌هاي 300هزار ساله در آلمان

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/06/28
باستان‌شناسان آلماني موفق به کشف سرنيزه‌هايي شدند که با 300 هزار سال قدمت، قديمي‌ترين سلاح‌هاي شناسايي شده در جهان به شمار مي‌آيند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ساينس نيوز، اين سرنيزه‌ها که همراه با آثاري ديگر همچون بقاياي حيوانات کشف شدند، نشان مي‌دهند استفاده‌کنندگان آن‌ها شکارچيان و صنعتگراني چيره‌دست بوده‌ و سازگاري زيادي با محيط اطراف خود داشته‌اند. اين يافته‌ها که در يک معدن زغال سنگ در منطقه شونينگن آلمان به دست آمد شامل استخوان حيواناتي همچون فيل، کرگدن، اسب و شير و بقايايي از دوزيست‌ها، خزندگان، سخت پوستان و سوسک‌ها بود. علاوه بر بقاياي اين موجودات که به صورت شگفت‌انگيزي سالم مانده‌اند، آثاري از گياهان مختلف همچون درختان توسکا و ميوه‌هاي آن نيزديده شد که کاملا محافظت شده به نظر مي‌رسيدند. باستان‌شناسان معتقدند آنچه در اين منطقه کشف شده نگاه تازه‌اي به زندگي انسان‌هاي نخستين در اروپا و زمان مهاجرت آن‌ها از افريقا ايجاد کرده است و فرضيه‌هاي جديدي را با خود به همراه خواهد داشت. محققان با توجه به سالم ماندن آثار کشف شده اعلام کردند که تمام اين يافته‌ها زير بستري از آب قرار داشته اما با گذشت زمان پوشش آب از بين رفته و اين آثار نمايان شده است. به گزارش ميراث آريا، از مهم‌ترين آثار کشف شده در اين منطقه بقايايي از بوفالوي آبي بود که يکي از قديمي‌ترين موجودات اروپاي مرکزي است و در کنار آن چند شيء سنگي، استخوان و چوب نيز کشف شد.