نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگران ايسلندي از بيت امام‌خميني(ره) درخمين بازديد کردند

جمعي از گردشگران ايسلندي از بيت قديمي و تاريخي امام‌خميني(ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي در خمين بازديد کردند. به گزارش ميراث‌آريا(chtn) به نقل از روابط عمومي اداره‌کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان مرکزي، 25 گردشگر ايسلندي از بخش‌هاي مختلف بيت امام‌خميني‌(ره) بازديد و با شخصيت، نوع و محل زندگي ايشان بيشتر آشنا شدند. يکي از اين گردشگران با بيان اين‌که اطلاعات درباره بنيانگذار جمهوري اسلامي را از رسانه شنيدم و مي‌دانم که انقلاب ايران به رهبري ايشان به پيروزي رسيده است، افزود: خانه امام بسيار ساکت، آرام و ساده است که در نوع خود بي‌نظير مي‌باشد. «کولبرا» خاطرنشان کرد: خانواده من به‌ويژه مادرم کشور هاي اسلامي را دوست دارند و من هم موضوع پايان نامه‌ام را نحوه نمايش چهره مسلمانان در رسانه‌هاي غربي انتخاب کرده‌ام. اين گردشگر ايسلندي ادامه داد: نام ايران به عنوان کشوري خطرناک و نفرت‌انگيز در غرب معرفي مي‌شود در حالي‌که مردم ايران خيلي گرم و دوست داشتني هستند.