نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

چینی‌ها با لغو سفر به ژاپن، به مالکیت جزایر مورد اختلاف اعتراض می‌کنند

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ درپی بروز اختلافات میان چین و ژاپن بر سر جزایر تهی از سکنه درشرق دریای چین، آژانس‌های گردشگری ژاپن خبر از کاهش سفر توریست‌های چینی به ژاپن می‌دهند که درست در زمان بهبود گردشگری ژاپن پس از سونامی فوکوشیما، بسیاری از آن‌ها ظرف روزهای گذشته با لغو برنامه سفرخود، توریسم ژاپن را با مشکلات تازه‌ای مواجه کرده‌اند. به گزارش بلومبرگ مدیر بازاریابی گردشگری خارجی "آژانس مامورو کوبوری" با ابراز نگرانی شدید اظهار کرده‌است که این اتفاق تاثیر روشنی بر تعداد توریست‌های چینی در ژاپن گذاشته که میزان آن صرفا مهم نیست بلکه اصل مسئله نگران کننده است. طبق همین گزارش شرکت بین المللی "کریپ دات کام " و صاحب یکی از بزرگ‌ترین پورتال‌های مسافرتی چین درست در زمانی که تنها یک هفته به تعطیلات یک هفته‌ای چین که از اول اکتبر آغاز می‌شود، مانده، تمامی برنامه‌های مسافرتی خود را به ژاپن لغو کرده است. کاهش تقاضا در بازار توریسم ژاپن در شرایطی که این کشور تازه به روند بهبود بازگشته و شرایط بحرانی پس از حادثه سونامی و بحران اتمی فوکوشیما از سر گذرانده بود، می‌تواند مشکلات جدی برای گردگشری این کشور ایجاد کند. این درحالی است که تعداد توریست‌های خارجی در ژاپن، طبق آمار منتشر شده ازسوی سازمان گردشگری ملی این کشور، طی ماه جولای گذشته به نزدیک 5 میلیون نفر رسیده بود. کاهش تقاضا در بازار توریسم ژاپن در شرایطی که این کشور تازه به روند بهبود بازگشته و شرایط بحرانی پس از حادثه سونامی و بحران اتمی فوکوشیما از سر گذرانده بود، می‌تواند مشکلات جدی برای گردگشری این کشور ایجاد کند. "استفانی لیو" مدیر بازاریابی گروه مسافرتی "چاینا کامفورت" در استان" سیچوان" چین می‌گوید: «ما می‌خواهیم از این طریق خشم خود را به دولت ژاپن نشان دهیم و تقریبا تمام مشتریان ما این وضعیت را درک می‌کنند.» این آژانس مسافرتی که بیش از 5 هزار آژانس مسافرتی را در سراسر کشور چین هدایت می‌کند، عملیات خود را در زمینه سفر به ژاپن متوقف کرده و تمام هزینه‌های سفر را به مشتریان خود بازگردانده است. یک شرکت مسافرتی و گردشگری بین‌المللی دیگر در شانگهای نیز که شریک دومین خط هوایی کم‌هزینه بزرگ چین نیز هست، خبر از کاهش 40 درصدی در ثبت نام‌ها برای رزو سفرهای هوایی متقاضیان این شرکت به ژاپن داده است. جزایری که ژاپن آنها را «سنکاکو» و چین آنها را «دیائویو» می‌نامد در حالی مورد مناقشه دو کشور قرار گرفته‌اند که تایوان نیز ادعای مالکیت آنها را مطرح کرده است. این اختلافات زمانی شدت گرفت که سه کشتی گشت زنی چینی وارد آبهای پیرامون این جزایر شده و باعث خشم گارد ساحلی ژاپن شدند. این جزایر که در فاصله دو هزار کیلومتری توکیو قرار دارند منطقه‌ای غنی از ماهی و نفت محسوب می شوند. اقدام چینی ها نیز متقابلا با خشم و اعتراض ژاپنی ها مواجه شده است.