نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کاوش در مقبره 1500 ساله امپراتور مايا در مکزيک

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/06/27
گروهي از باستان‌شناسان مکزيک براي اولين‌بار پس از گذشت 13 سال از کشف مقبره‌اي 1500 ساله، موفق به نفوذ به داخل آن شدند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از آرت ديلي، اين مقبره که در شهر «پاکال» مکزيک کشف شد، متعلق به يکي از فرمانروايان مکزيک در سال 431 ميلادي است و حدود 2 قرن قديمي‌تر از مقبره‌اي است که حدود 50 سال پيش در اين منطقه کشف شد. باستان‌شناسان اعلام کردند در بررسي‌هاي اوليه هيچ جسدي در داخل مقبره شناسايي نشد و تنها 11 کاسه و صد شيء کوچک که بيشتر آن‌ها از جنس سنگ سبز و يشم بودند همراه با يک حلقه و يک گردنبند کشف شد و تمام ديوار داخلي مقبره نيز با نقاشي‌هايي تزئين شده بود. کارشناسان اعلام کردند اين نقاشي‌هاي ديواري شخصيت‌هايي افسانه‌اي با پوششي از سربند، سپر و صندل را به تصوير مي‌کشند و بخشي مهم از مراسم کفن و دفن آن عصر را نشان مي‌دهند. پيش از اين، تنها اطلاعات از فضاي داخلي مقبره مربوط به فيلم‌هايي بود که به وسيله يک رباط کوچک از درون آن گرفته شده بود. به گزارش ميراث آريا، محققان پس از گذشت 13 سال اطلاعات تقريبا کاملي از اين مقبره باستاني به دست آورده‌اند، اما همچنان در پي کشف جسد فرمانرواي مدفون شده در اين مقبره‌اند.